Testmode (2.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ
