Testmode (2.1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Term
lv: Termins

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Node title
lv: Satura virsraksts
