Testmode (2.1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Term
sk: Termín

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Node title
sk: Nadpis

en: Patterns
sk: Vzory

en: Test mode
sk: Testovací režim
