Testmode (2.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ
