Testmode (2.2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Term
be: Тэрмін

en: Term name
be: Назоў тэрміна
