Testmode (2.2.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Term name
da: Ord

en: Node title
da: Titel

en: Lists
da: Lister

en: Patterns
da: Mønstre

en: Test mode
da: Testtilstand
