Testmode (2.2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Term
el: Όρος

en: Term name
el: Όνομα όρου

en: Lists
el: Λίστες

en: Patterns
el: Πρότυπα
