Testmode (2.2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Term name
sv: Termens namn

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Lists
sv: Listor

en: Patterns
sv: Mönster

en: Test mode
sv: Testläge
