Testmode (2.2.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Term name
ast: Nome del términu
