Testmode (2.3.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Term name
bg: Термин
