Testmode (2.3.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག
