Testmode (2.3.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Term name
cy: Enw term
