Testmode (2.3.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Term
fa: واژه

en: Term name
fa: نام واژه

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Patterns
fa: الگوها

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
