Testmode (2.3.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Term
ja: ターム

en: Term name
ja: タームの名称

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: Lists
ja: リスト

en: Patterns
ja: パターン
