Testmode (2.3.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Term
tr: Terim

en: Term name
tr: Terim adı

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Lists
tr: Listeler

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları
