Testmode (2.4.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Term name
af: Termnaam
