Testmode (2.4.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Term
eu: Termino

en: Term name
eu: Termino izena

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Patterns
eu: Ereduak
