Testmode (2.4.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Term
he: סיווג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Lists
he: רשימות

en: Patterns
he: דפוסים
