Testmode (2.4.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: User
hr: Korisnik

en: Term
hr: Pojam

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Lists
hr: Liste

en: Patterns
hr: Obrasci
