Testmode (2.4.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: User
jv: Panganggo

en: Term name
jv: Jeneng term
