Testmode (2.4.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Term name
km: ឈ្មោះ​របស់​ពាក្យ
