Testmode (2.4.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Term
lt: Terminas

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Patterns
lt: Šablonai
