Testmode (2.4.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്
