Testmode (2.5.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Term
de: Begriff

en: Term name
de: Begriffsname

en: Node title
de: Beitragtitel

en: Lists
de: Listen

en: Patterns
de: Muster

en: Test mode
de: Testmodus
