Testmode (2.5.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: Term name
is: Navn á orði
