Testmode (2.5.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Term
oc: Tèrme

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Patterns
oc: Motius
