Testmode (2.6.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Term
fi: Termi

en: Term name
fi: Termin nimi

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Lists
fi: Listat

en: Patterns
fi: Sisältöpolut

en: Test mode
fi: Testi-tila
