Testmode (2.6.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ
