Testmode (2.6.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа
