Testmode (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Lists
gu: યાદીઓ
