Testmode (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Term
kn: ಅವಧಿ
