Testmode (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Term name
eo: Termina nomo
