Testmode (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Term
fr: Terme

en: Term name
fr: Nom du terme

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: Lists
fr: Listes

en: Patterns
fr: Motifs

en: Test mode
fr: Mode test
