Testmode (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Term
is: Hugtak
