Testmode (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Term
it: Termine

en: Term name
it: Nome del termine

en: Node title
it: Titolo nodo

en: Lists
it: Liste

en: Patterns
it: Pattern
