Testmode (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Term name
sq: Emri i termit
