mytestproject (8.x-01.20200131) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Mode
ar: النمط

en: Live
ar: مباشر
