mytestproject (8.x-01.20200131) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Terms & Conditions
da: Forretningsbetingelser

en: Label
da: Etiket

en: Mode
da: Tilstand

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Live
da: Eksisterende

en: Credit Card Number
da: Kreditkortnummer

en: Subscription
da: Abonnement

en: You have entered an invalid credit card number.
da: Du har indtastet et ugyldigt kreditkortnummer.

en: You have entered an expired credit card.
da: Du har indtastet et udløbet kreditkort.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
da: Du har indtastet et kreditkortnummer fra en korttype som ikke er understøttet.
