mytestproject (8.x-01.20200131) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Terms & Conditions
de: Allgemeine Geschäftsbedingungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Mode
de: Modus

en: Expiration Date
de: Ablaufdatum

en: Credit Card Number
de: Kreditkartennummer

en: Subscription
de: Abonnement

en: You have entered an invalid credit card number.
de: Die eingegebene Kreditkartennummer ist ungültig.

en: Verify
de: Überprüfen

en: Recurring
de: Wiederkehrend

en: Merchant Key
de: Händerschlüssel

en: You have entered an expired credit card.
de: Die eingegebene Kreditkartennummer ist abgelaufen.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
de: Sie haben eine Kreditkartennummer eines nicht unterstützten Kartentyps eingegeben.

en: Payment Methods
de: Bezahlmöglichkeiten

en: Name on Card
de: Name auf der Karte

en: You have entered an invalid CVV.
de: Es wurde ein ungültiger Card Validation Code (CDC) eingegeben.
