mytestproject (8.x-01.20200131) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Mode
eo: Reĝimo
