mytestproject (8.x-01.20200131) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Mode
et: Viis
