mytestproject (8.x-01.20200131) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Mode
eu: Modoa
