mytestproject (8.x-01.20200131) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Terms & Conditions
fi: Käyttöehdot

en: Label
fi: Tunnus

en: Mode
fi: Tila

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: Verify
fi: Tarkista

en: You have entered an expired credit card.
fi: Olet syöttänyt vanhentuneen luottokortin.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
fi: Olet syöttänyt luottokortin numeron jonka tyyppiä ei tueta.

en: Payment Methods
fi: Maksutavat

en: Receipt Header
fi: Kuitin ylätunniste
