mytestproject (8.x-01.20200131) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક
