mytestproject (8.x-01.20200131) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Terms & Conditions
id: Syarat & Ketentuan

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Live
id: Langsung
