mytestproject (8.x-01.20200131) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Terms & Conditions
is: Skilmálar og skilyrði

en: Label
is: Merking

en: Mode
is: Hamur

en: Commerce
is: Verslun

en: Payment Methods
is: Greiðslumátar
