mytestproject (8.x-01.20200131) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Terms & Conditions
it: Termini e condizioni

en: Label
it: Etichetta

en: Mode
it: Modalità

en: Expiration Date
it: Data scadenza

en: You have entered an invalid credit card number.
it: È stato inserito un numero di carta di credito non valido.

en: You have entered an expired credit card.
it: La carta di credito inserita è scaduta.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
it: Il numero di carta di credito inserito corrisponde ad un tipo di carta non supportato.
