mytestproject (8.x-01.20200131) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul
