mytestproject (8.x-01.20200131) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Mode
ka: რეჟიმი
