mytestproject (8.x-01.20200131) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Mode
kk: күй
